| Body Color | Dark Grey |
|---|---|
| Body Material | Die Cast Aluminum, Tempered Glass |
| Dimensions | 50cm |
| IP Rating | IP 65 |
| Light Color Temperature | 3000K |
| Wattage | 12W |
| Voltage | Input: DC24V |
| Life Span | 50000 |
12W LED Wall Washer
Related products
-
Outdoor LightsBuy Now
7002 LED OUTDOOR
-
Flood LightsBuy Now
HJG-FLD 50W LED FLOOD LIGHT
-
Outdoor LightsBuy Now
2W SMD FOOTLIGHT
-
Flood LightsBuy Now
FLOOD LIGHT 600W SMD










