| Body Color | Black, White |
|---|---|
| Body Material | Die Cast Aluminum, PC |
| Dimensions | 284*52*45mm |
| Light Color Temperature | 3000K, 4000K |
| IP Rating | IP20 |
| Wattage | 24W |
| Voltage | 48V |
| Warranty | 3 Years |
2LM-G5 Track Light
Related products
-
Magnetic Track LightsBuy Now
BY-20-6210
-
Magnetic Track LightsBuy Now
MH118
-
Magnetic Track LightsBuy Now
MH126 Power Supply
-
Magnetic Track LightsBuy Now
BY-20-6201
Recently Viewed Products
-
Magnetic Track LightsBuy Now
DEL24W Track Light
-
Magnetic Track LightsBuy Now
G6M Track Light
-
Magnetic Track LightsBuy Now
ZM-6W Track Light
-
Magnetic Track LightsBuy Now
W3 2700-6000K BK




















