G-380M BK WW
| Body Color | Black |
|---|---|
| Body Material | Die Cast Aluminum, Tempered Glass |
| IP Rating | IP 65 |
| Dimensions | 83*83mm |
| Wattage | 3W |
| Light Color Temperature | 3000K |
| Beam Angle | 120° |
| Voltage | AC85-240V 50~60Hz |
| Warranty | 3 Years |
Related products
-
Step Light / Foot LightBuy Now
K-2405-6W
-
Step Light / Foot LightBuy Now
JLS-9024Q-2
-
Step Light / Foot LightBuy Now
100*60 BK WW
-
Step Light / Foot LightBuy Now
JLS-PA855-2


















