| Body Color | Black, White |
|---|---|
| Body Material | Die Cast Aluminum, PC |
| Dimensions | 134*29*25mm |
| Light Color Temperature | 3000K, 4000K |
| IP Rating | IP20 |
| Wattage | 12W |
| Voltage | 48V |
| Warranty | 3 Years |
G6M Track Light
Related products
-
Magnetic Track LightsBuy Now
BY-20-6101
-
Magnetic Track LightsBuy Now
BY-20-6201
-
Magnetic Track LightsBuy Now
S4 Track Light
-
Magnetic Track LightsBuy Now
BY-20-6080
Recently Viewed Products
-
Magnetic Track LightsBuy Now
ZM-6W Track Light
-
Magnetic Track LightsBuy Now
W3 2700-6000K BK
-
Magnetic Track LightsBuy Now
ENT-50CM Track Light
-
ChandeliersBuy Now
8171-500-G5






















