| Body Color | Black |
|---|---|
| Body Material | Die Cast Aluminum, PC |
| Dimensions | H:80 x W:15.5CM |
| Light Color Temperature | 3000K |
| IP Rating | IP65 |
| Life Span | 30000-50000hrs |
| Wattage | 12W |
| Voltage | AC85-240V 50~60Hz |
| Warranty | 3 Years |
GN-CP03
Related products
-
Bollard LightBuy Now
GN-CP60
-
ChandeliersBuy Now
82217-1000×700
-
Stand / PolesBuy Now
614B-2
-
Solar LightsBuy Now
ZC-CPD4104


















