| Body Color | White |
|---|---|
| Body Material | Aluminium, PC |
| Dimensions | D50*H65mm |
| Wattage | 9W |
| Frequency | 50 / 60 Hz |
| Voltage | AC85-265V |
| Light Color Temperature | 3000K, 3CCT, 4000K |
| Life Span | 30000-50000hrs |
| Beam Angle | 24° |
| Warranty | 3 Years |
Related products
-
Led BulbsBuy Now
E14-L AL 7W
-
Led BulbsBuy Now
KH18-7W-COB-GD
-
Led BulbsBuy Now
E14 5W
-
Led BulbsBuy Now
KH20-12W-COB GU10














