| Body Color | Black |
|---|---|
| Body Material | Die Cast Aluminum, PC |
| Dimensions | ⌀1260*1260*H39mm |
| IP Rating | IP65 |
| Beam Angle | 120° |
| Battery | 3.2V/480000mAh |
| Wattage | 300W |
| Voltage | 5V |
| Light Color Temperature | 3000K |
| Charge Time | 3-5Hrs |
| Working Time | 12 Hours |
| Life Span | 50000 |
| Working Temperature | -20℃~50℃ |
| Warranty | 3 Years |
ZC-ZTYD5106-6
Related products
-
Solar LightsBuy Now
ZC-ZTD5405
-
Solar LightsBuy Now
ZC-BD6001
-
Solar LightsBuy Now
ZC-ZTD1106-WW
-
Solar LightsBuy Now
ZC-ZTD4104


















