| Body Color | Black, White |
|---|---|
| Body Material | Aluminium, Glass |
| Dimensions | W:11.5 x 11.5 x H:15 CM |
| Light Color Temperature | 3000K |
| Beam Angle | 120° |
| Wattage | 25W |
| Voltage | AC85-240V 50~60Hz |
| Warranty | 3 Years |
Related products
-
Surface DownlightBuy Now
ZM758-7W WW
-
Surface DownlightBuy Now
XF66-5W WW
-
Surface DownlightBuy Now
Surface RD
-
New ArrivalsBuy Now
601-3W






















