| Body Color | Black |
|---|---|
| Body Material | Die Cast Aluminum, Tempered Glass |
| IP Rating | IP 65 |
| Dimensions | L:45*W:32*H:35mm |
| Wattage | 2*1W |
| Light Color Temperature | 3000K |
| Voltage | 85-265V |
| Warranty | 3 Years |
Related products
-
Outdoor WallBuy Now
9670S LED OUTDOOR
-
Outdoor WallBuy Now
8002
-
Outdoor LightsBuy Now
028-3
-
Outdoor WallBuy Now
GN B04-1 BK
















