| Body Color | Black |
|---|---|
| Body Material | Die Cast Aluminum, PC |
| Dimensions | 365*295*50MM |
| IP Rating | IP65 |
| Light Color Temperature | 6500K |
| Battery | 3.2V/36000mAh |
| Luminous Flux | 3050lm |
| Beam Angle | 120° |
| Wattage | 600W |
| Warranty | 3 Years |
Related products
-
Solar LightsBuy Now
ZC-ZTD1106-WW
-
Solar LightsBuy Now
ZC-CPD2804
-
Solar LightsBuy Now
ATS-BD-3004
-
Solar LightsBuy Now
ZC-ZTD5405
















