| Body Color | Black |
|---|---|
| Body Material | Die Cast Aluminum, PC |
| Wattage | 18W |
| IP Rating | IP 65 |
| Dimensions | ∅210*H:40mm |
| Light Color Temperature | 3000K |
| Voltage | 85-265V |
| Warranty | 3 Years |
GN-06-18W
Related products
-
Outdoor WallBuy Now
GN B04-1 BK
-
Outdoor LightsBuy Now
5112
-
Outdoor WallBuy Now
JLW03A LED OUTDOOR
-
Outdoor WallBuy Now
8002




















