| Body Color | Black |
|---|---|
| Body Material | Die Cast Aluminum, PC |
| Dimensions | ⌀480*H405mm |
| IP Rating | IP65 |
| Beam Angle | 120° |
| Battery | 3.2V/20000mAh |
| Wattage | 60W |
| Voltage | 5V |
| Light Color Temperature | 3000K |
| Charge Time | 3-5Hrs |
| Working Time | 12 Hours |
| Life Span | 50000 |
| Working Temperature | -20℃~50℃ |
| Warranty | 3 Years |
Related products
-
Solar LightsBuy Now
ATSCPD 5405 75CM
-
Solar LightsBuy Now
CPD-1102-10M
-
Solar LightsBuy Now
ZC-TYD2705-WW
-
Solar LightsBuy Now
ZC-ZTD1106-WW
Recently Viewed Products
-
New ArrivalsBuy Now
25D61-4+1 BK
























