| Body Color | Black, White |
|---|---|
| Body Material | Die Cast Aluminum, Tempered Glass |
| IP Rating | IP 65 |
| Wattage | 3W |
| Light Color Temperature | 3000K |
| Dimensions | ⌀85*H50MM | Cutting Size: 58mm |
| Beam Angle | 120° |
| Voltage | AC85-240V 50~60Hz |
| Warranty | 3 Years |
86Y-3W WW
Related products
Recently Viewed Products
-
Ground Buried LightBuy Now
K-2805-10W
-
Down LightsBuy Now
S398 RD
-
Floor LampsBuy Now
F203-5+1
-
Led BulbsBuy Now
E27 BULB 16W




















