| Body Color | Black, White |
|---|---|
| Body Material | Die Cast Aluminum, PC |
| Dimensions | 151*28*130mm |
| Light Color Temperature | 3000K, 4000K |
| IP Rating | IP20 |
| Wattage | 24W |
| Voltage | 48V |
| Warranty | 3 Years |
S16 Track Light
Related products
-
Magnetic Track LightsBuy Now
MH106
-
Magnetic Track LightsBuy Now
BY-20-6080
-
Magnetic Track LightsBuy Now
S20 Track Light
-
Magnetic Track LightsBuy Now
BY-20-6201














