| Body Color | Black, White |
|---|---|
| Body Material | Die Cast Aluminum, PC |
| Dimensions | 257*28*24mm |
| Light Color Temperature | 3000K, 4000K |
| IP Rating | IP20 |
| Remote Control | CCT Color Changing & Dimming |
| Wattage | 12W |
| Voltage | 48V |
| Warranty | 3 Years |
S3 2700-6000K BK
Related products
-
Magnetic Track LightsBuy Now
BY-20-6080
-
Magnetic Track LightsBuy Now
R20-5B-3M
-
Magnetic Track LightsBuy Now
BY-20-6210
-
Magnetic Track LightsBuy Now
TRACK2024














