| Body Color | Grey |
|---|---|
| Body Material | Aluminium, Tempered Glass |
| Dimensions | 152mm |
| Control Method | APP Control / Voice Control |
| Support System | Alexa/ Google Home / Tuya /Smart Life |
| Wireless Standards | IEEE802.11b/g/n |
| Voltage | AC85-240V 50~60Hz |
| Power Rating | 13A |
| Warranty | 3 Years |
Related products
-
Switch and SocketsBuy Now
Track Socket 100CM with Switch
-
Switch and SocketsBuy Now
4 GANG 1 WAY SWITCH
-
Switch and SocketsBuy Now
2 GANG 1 WAY SWITCH
-
New ArrivalsBuy Now
Track Socket 60CM with Switch
Recently Viewed Products
-
ChandeliersBuy Now
Y0119-13 COF



















