| Body Color | Black, White |
|---|---|
| Body Material | Die Cast Aluminum, PC |
| Dimensions | 130*1500*65mm |
| Light Color Temperature | 2700-6000K |
| IP Rating | IP20 |
| Remote Control | CCT Color Changing & Dimming |
| Wattage | 9W |
| Voltage | 48V |
| Warranty | 3 Years |
W3 2700-6000K BK
Related products
-
Magnetic Track LightsBuy Now
BY-20-6101
-
Magnetic Track LightsBuy Now
BY-20-6045
-
Magnetic Track LightsBuy Now
BY-20-6106
-
Magnetic Track LightsBuy Now
S4 Track Light
Recently Viewed Products
-
Magnetic Track LightsBuy Now
ENT-50CM Track Light
-
ChandeliersBuy Now
8171-500-G5
-
Outdoor WallBuy Now
GN-1-10W
-
Magnetic Track LightsBuy Now
BY-20-6101




















