| Body Color | Black |
|---|---|
| Body Material | Die Cast Aluminum, Tempered Glass |
| IP Rating | IP 65 |
| Dimensions | D100mm |
| Wattage | 3*1W |
| Voltage | AC85-240V 50~60Hz |
| Light Color Temperature | 3000K |
| Warranty | 3 Years |
W368-3 BK-WW
Related products
-
Outdoor LightsBuy Now
7002 LED OUTDOOR
-
Outdoor LightsBuy Now
5112
-
Outdoor LightsBuy Now
6007
-
Outdoor WallBuy Now
JLW115 – 4














