ZC-BD6001
| Solar panels | monocrystalline silicon 5W/5V |
|---|---|
| Battery | 3.2V/6400mAh |
| Charging time | 4-6 hours |
| Working time | 12 hours |
| Control mode | Optically Controlled |
| Body Material | Aluminium, Polycarbonate |
| IP Rating | IP 65 |
| Warranty | 2 years |
| LED chips | 30 PCS |
| Dimensions | 20*H24CM |
| Wattage | 15W |
Related products
-
Street LightsBuy Now
ZC-LH8300
-
Solar LightsBuy Now
ZC-ZTD5405
-
Solar LightsBuy Now
ZC-GGD003
-
Solar LightsBuy Now
ZC-CPD4104














