| Body Color | Dark Grey |
|---|---|
| Body Material | Die Cast Aluminum, Tempered Glass |
| IP Rating | IP 65 |
| Dimensions | 100cm |
| Wattage | 24W |
| Voltage | Input: DC24V |
| Life Span | 50000 |
| Light Color Temperature | Warmwhite |
24W LED Wall Washer
Related products
-
Outdoor LightsBuy Now
4W SMD FOOT LIGHT
-
Flood LightsBuy Now
YMZ FLD 200W
-
Outdoor LightsBuy Now
7002 LED OUTDOOR
-
Antique Wall LampsBuy Now
88056-03-1

















