| Body Color | Black, White |
|---|---|
| Body Material | Aluminium |
| Dimensions | 10 X 10 CM |
| Beam Angle | 90° |
| Light Color Temperature | 3000K |
| Wattage | 10W |
| Voltage | AC 220-240V |
| Warranty | 3 Years |
Related products
-
Magnetic Track LightsBuy Now
BY-20-6086
-
Spot LightsBuy Now
SL-4-12WCOB-3000K
-
Magnetic Track LightsBuy Now
BY-20-6201
-
Spot LightsBuy Now
SL-2-12WCOB-3000K


















