| Body Color | Black |
|---|---|
| Body Material | Die Cast Aluminum, PC |
| Dimensions | H:80 x W:15CM |
| IP Rating | IP65 |
| Light Color Temperature | 3000K |
| Wattage | 12W |
| Voltage | AC85-240V 50~60Hz |
| Warranty | 3 Years |
GN-CP43
Related products
-
Spot LightsBuy Now
SL-4-12WCOB-3000K
-
Spot LightsBuy Now
SL-2-12WCOB-3000K
-
Stand / PolesBuy Now
614B-2
-
Outdoor WallBuy Now
JL-W801A


















