| Body Color | Black |
|---|---|
| Body Material | Die Cast Aluminum |
| Dimensions | H:81 x W:15.8 CM |
| Light Color Temperature | 3000K |
| IP Rating | IP65 |
| Wattage | 12W |
| Voltage | AC85-240V 50~60Hz |
| Warranty | 3 Years |
GN-CP60
Related products
-
Solar LightsBuy Now
ZC-CPD4104
-
Magnetic Track LightsBuy Now
BY-20-6201
-
Magnetic Track LightsBuy Now
BY-20-6046
-
Magnetic Track LightsBuy Now
BY-20-6045



















