| Body Color | Black, White |
|---|---|
| Body Material | Aluminium, PC |
| Dimensions | 16 x 16 x 13CM |
| Beam Angle | 120° |
| Light Color Temperature | 3000K |
| Wattage | 12W |
| Voltage | AC85-240V 50~60Hz |
| Warranty | 3 Years |
GN-G08
Related products
Recently Viewed Products
-
Antique Wall LampsBuy Now
8012W-310 CF+AB
-
Outdoor HangingBuy Now
614HB
-
New ArrivalsBuy Now
GN-M26-12W
-
Outdoor HangingBuy Now
9583-500
























