GN-H45
| Body Color | Black |
|---|---|
| Body Material | Acrylic, Die Cast Aluminum |
| Dimensions | H:80 x W:15.5 CM |
| IP Rating | IP65 |
| Light Color Temperature | 3000K |
| Wattage | 12W |
| Voltage | AC85-240V 50~60Hz |
| Warranty | 3 Years |
Related products
-
ChandeliersBuy Now
82217-600×600
-
Outdoor WallBuy Now
JL-W801A
-
Bollard LightBuy Now
GN-CP43
-
Spot LightsBuy Now
SL-4-12WCOB-3000K



















