| Body Color | White |
|---|---|
| Body Material | Aluminum, Polycarbonate |
| Life Span | 30000-50000hrs |
| Light Color Temperature | 3000K, 6500K |
| Wattage | 18W |
| Beam Angle | 120° |
| Dimensions | D:22cm C:20cm H:2cm |
| Frequency | 50 / 60 Hz |
| Voltage | Output:AC85-265V input:DC18-40V 280ma |
| Luminous Flux | 1530lm |
R225
Related products
-
Down LightsBuy Now
Y423-3W-COB
-
Down LightsBuy Now
60*60
-
Down LightsBuy Now
MDR LED PANEL
-
Down LightsBuy Now
TRA 1001















