ZC-CPD2804
| Solar panels | monocrystalline silicon 5W/5V |
|---|---|
| Baterry | 3.2V/6400mAh |
| Charging time | 4-6 hours |
| Working time | 12 hours |
| Control mode | Optically controlled |
| Body Material | Aluminium, Polycarbonate |
| IP Rating | IP 65 |
| Warranty | 2 Years |
| LED chips | 40 PCS |
| Dimensions | 23.5*23.5*H80CM |
| Wattage | 20W |
Related products
-
Outdoor WallBuy Now
JL-W801-2
-
Solar LightsBuy Now
ZC-CPD5405
-
Solar LightsBuy Now
ZC-ZTD5405
-
Solar LightsBuy Now
ZC-CPD5004
Recently Viewed Products
-
Led BulbsBuy Now
LED T BULB 16W
-
Street LightsBuy Now
SL-1100 SMD STREET LIGHT
-
New ArrivalsBuy Now
GN-N14-E27
-
ChandeliersBuy Now
18066-5+1




















