ZC-BD4001
| Solar Panels | monocrystalline silicon 4.5W/5V |
|---|---|
| Baterry | 3.2V/8000mAh |
| Charging time | 4-6 hours |
| Working time | 12 hours |
| Control mode | Optically controlled |
| Body Material | Aluminium, Polycarbonate |
| IP Rating | IP 65 |
| Warranty | 2 years |
| LED chip | 40 PCS |
| Dimensions | 26*H85CM |
| Wattage | 20W |
Related products
-
Solar LightsBuy Now
ZC-CPD4104
-
Wall LightBuy Now
B090-1
-
Outdoor WallBuy Now
JL-W801-2
-
Spotlight FrameBuy Now
WP001-SQ-WH











