| Solara Panels | monocrystalline silicon 4.5W/5V |
|---|---|
| Battery | 3.2V/8000mAh |
| Charging Time | 4-6 hours |
| Working Time | 12 hours |
| Control mode | optically controlled |
| Body Material | Aluminium, Polycarbonate |
| IP Rating | IP 65 |
| Warranty | 2 Years |
| LED Chips | 30 pcs |
| Dimensions | 26*H25cm |
| Wattage | 20W |













