CPD-1102-10M
| Body Color | Black |
|---|---|
| Body Material | PVC, PC |
| Light Color Temperature | 3000K |
| IP Rating | IP65 |
| Wattage | 11W |
| Battery Type | 3.2V/10000mAh |
| Solar Panel | 5V/11W |
| Charging Time | 4-6 Hours |
| Working Time | Whole night |
| Application | Courtyards, villas, parks, communities, camping, etc. |
| Warranty | 3 Years |
Related products
-
New ArrivalsBuy Now
ZC-BD3008-WW
-
Solar LightsBuy Now
ZC-CPD5004
-
Solar LightsBuy Now
ZC-ZTD5405
-
Solar LightsBuy Now
ZC-GGD0805






















