ZC-CPD5004
| Solar panels | monocrystalline silicon 5W/5V |
|---|---|
| Battery | 3.2V/6400mAh |
| Charging time | 4-6- hours |
| Working time | 12 hours |
| Control mode | Optically controlled |
| Body Material | Aluminium, Polycarbonate |
| IP Rating | IP 65 |
| Warranty | 2 Years |
| LED chips | 30 PCS |
| Dimensions | 20*H80CM |
| Wattage | 15W |
Related products
-
Solar LightsBuy Now
ATS5056-60 60W
-
Outdoor WallBuy Now
W65-1
-
Spotlight FrameBuy Now
WP001-SQ-SN
-
Solar LightsBuy Now
ZC-CPD4104




















